Bursa Ambalaj ve Paketleme

Bursa evden eve nakliyat firmamızla, hem ev taşımaları, hem de diğer taşımacılık hizmetlerimizle kesintisiz olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ev eşyalarının taşınması, ofis eşyalarının taşınması, fabrikaların taşınması, parça eşya taşımacılık, antika ve özel parça eşya taşımacılığı ve tüm taşımacılık hizmetlerimizle özenle, titizlikle hareket etmekteyiz.

Her türlü nakliyat ve depolama ihtiyaçlarınız için öncelikle firmamızla görüşmelisiniz. Size en uygun şartları, en özel hizmeti ve en ekonomik fiyatları firmamız sunacaktır. Firmamızın merkezi Bursa’da bulunmaktadır. Bursa İlimizde ilçeden ilçeye ve şehirlerarası anlamda, Bursa’dan tüm illerimize nakliyat yapma kapasitemiz bulunmaktadır. Araç filomuzla, deneyimli ve uzun yıllardır bizimle olan personelimizle, modern malzemelerimiz, titiz çalışmalarımızla sizlerleyiz.

Bursa Ambalajlama ve Paketleme Hizmetlerimiz Her Zaman Bir Adım Öndedir:

Firmamız eşyalarınızı büyük bir özenle taşımaktadır. Sitemizden firmamız hakkında bilgileri alabilirsiniz. Firma hikayemiz, çalışma ilkelerimiz ve referanslarımız incelemeniz için sizleri bekliyor. Çok önemli bir detay ise çalışma belgelerimizdir. Değerli müşterilerimiz, piyasada mantar gibi türeyen, yetkisiz firmalara itibar etmeyiniz.

Yasal çalışma izinlerimizle ve resmi belgelerimizle sizlerleyiz. Nakliyat sürecinde, tüm eşyalarınız firmamızca sigorta kanunu kapsamında sigortalanmaktadır. Güvenilir bir firmayız ve hasar yaşanması durumunda, sigorta hükümleri gereğince tazmin işlemleri yapılmaktadır. Kaldı ki, titiz hizmetlerimiz, uzman kadromuz hasar oranını en aza indirmektedir. Bunda, kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemelerimizin özelliklerinin de etkisi büyüktür. Firmamız, Bursa ambalaj hizmetlerinde bir adım öndedir. Ayrıca Bursa paketleme işlemleri ile kalite noktasında ilk sıradadır.

Modern uygulamaları, bu alanda, dünyadaki gelişmeleri düzenli aralıklarla takip eden bir firmayız. Cam eşyaların ya da porselen gibi kırılacak ürünlerin sarılması için çok özel ambalaj malzemelerimizi birçok firmada bulamazsınız. Hassas eşyaları özel malzemelerimizle, birkaç kat sarmaktayız, hasar almayan özel donanımlı kolilere yerleştirmekteyiz. Hava kabarcıklı naylonlarımız, özel kağıt kaplama malzemelerimiz, çelik kasalar, karton koliler ve birçok ürün her eşyanın kendi özelliklerine göre ayrılarak sarılmaktadır.

Nakliyat hizmetleri başladığında, personelimiz eşyaların listesini yapar. Bundan sonra, eşyaların özelliklerine ve hassasiyetlerine uygun şekilde malzemelerle kaplanması yapılır. Naylon ya da karton malzemelere sarılan eşyalar ardından, uygun kolilere ya da kartonlara yerleştirilir. Bundan sonra, elemanlarımız tarafından araçlara alınır. Yüksek katlar için asansörlü taşıma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Koliler son model araç filomuzdan olan araçlarımızdan birine yerleştirilir. Kapalı kasa araçlarımız yola ve yol şartlarına dayanıklıdır.

Mobilyaların taşınmasında, marangozlar görev alır. Mobilyaların hasar almadan demontesinin yapılması, ardından, montajının yapılması söz konusu olmaktadır. Marangozların profesyonel çalışması ile mobilyalarınız ilk günkü gibi olur ve yeni adrese eklenir. Aynı durum, dayanıklı beyaz eşyalar, bilgisayar donanımlı cihazlar ve elektronik cihazlar için de geçerlidir. Teknikerlerimiz her şeyin mükemmel olmasını sağlamaktadır.

Uygun fiyatlarıyla hizmet sunan firmamız, sizlere en modern Bursa ambalaj malzemeleri ile sizlerledir. En özel eşyalarınız bile Bursa paketleme işlemlerimizden nasibini alacaktır. Fiyat teklifi almak için hemen sitemize tıklayınız. Randevu almak için sitemizden ya da çağrı merkezimizden iletişime geçiniz.


Whatsapp Hattı
Telefon Hattı