Bursa Fabrika Taşımacılığı

Profesyonel ve İlkeli Fabrika Taşımacılığı:

Bursa merkezli firmamız, kurulduğu tarihten bu yana sizlere, güvenli ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız olarak, Bursa fabrika taşımacılığı, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, ambalajlama ve paketleme, depolama, şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmetlerimizle sizlerleyiz. Nakliyat hizmeti sunmak, bir tek eşya parçası bile olsa, son derece özen isteyen bir hizmet türüdür. Bunun bilincinde olan firmamız, her zaman kendini geliştirmeyi hedef edinmiştir. Modern teknikleri, uluslararası anlamda nakliyat ve eşya taşımacılığı noktasında yaşan gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Eşyaların güvenle taşınması noktasında kullanılan malzemelerden, araç filomuza kadar, tüm işlemlerimizde özen ve yenilikler söz konusudur. Personelimizin kalitesi de tartışılmaz noktadadır.

Araçlarımızın sigortaları ve bakımları eksiksiz olarak yapılır. Uzun yollara dayanıklı, sarsılmayan, eşyaların dış etkenlerden etkilenmemesi için kapalı kasa araçlarımız bulunmaktadır. Çok özel ve itina isteyen makine, mobilya, elektronik cihazlar, cam gibi kırılacak eşyaların da taşınması gayet uygundur. Önemle belirtelim, tüm nakliyat hizmetlerimizde, eşyaların sigorta kapsamında taşınması gerçekleşmektedir. Adresten alınması, nakliyesi ve yeni adrese yerleştirilmesine kadar tüm eşyalarınız sigorta kapsamındadır.

Bursa Fabrika Taşımacılığı Hizmetlerimiz:

Nakliyat hizmetleri noktasında, belki de en özen gerektiren hizmet türü fabrika taşımacılığıdır. Bursa fabrika taşımacılığı hizmetlerimizle, en iyi sonuçları sunmak üzere sizlerleyiz. Fabrika taşımacılığı işlemlerinde, sizinle iletişime geçmemizle birlikte, ekiplerimiz keşif için gelirler. Bundan sonra, program yapılır ve işlem yapılacak tarih net olarak bildirilir. Bu noktada, işyerindeki mesainin ve üretimin aksamamasına çok önem verilir. Belirli bir program çerçevesinde nakliyat işlemleri yapılır. Gerekli ekspertiz işlemlerinin yapılmasında sonra, verilen tarihte makinelerin sökümü başlar. Söküm işlemleri, makineler konusundan uzman olan personelimiz tarafından yapılır.

Parçalar büyük bir özenle araçlara alınır. Makinelerin yanında, işyerine bulunan evrak, dolaplar ve diğer mobilyalar, elektronik cihazlar ve bilgisayar donanımlı cihazlar da özenle taşınır. Araçla konarken makineler ve diğer eşyalar, cinslerine göre özel muhafaza malzemelerine sarılır. Bu şekilde hasarın sıfır noktasında olması sağlanır. Araçlarımız darbeye neden olmayan, uzun yola dayanıklı olduğundan, deneyimli sürücülerimizle yeni adrese gayet sağlam şekilde ulaşmaktadır. Eşyalar muhafaza altına alınırken, tarafımızdan listelenir. Konulması gereken yerler özel şekilde kategoriler halinde belirlenir. Bu şekilde, yeni adreste hiçbir sorun olmadan, eşyalar muntazam şekilde yerleştirilir.

Fabrika taşımacılığı hizmetlerimizden, ekspertiz incelemelerimizin ücretsiz olduğunu belirtelim. Öte yandan, fabrika taşınması noktasında, tüm işlemler sürecinde sigorta kapsamında taşıma yapılmaktadır. Fiyat konusunda sürekli sürprizle karşılaşmayacaksınız. Firmamız olarak, dürüstlük ilkesine çok önem veriyoruz. Yapılan ekspertiz incelemesi sonrasında çıkarılan fiyat nettir. Sürekli fiyat artışı yaparak sizleri mağdur etmemekteyiz. Faturalı, makbuzlu çalışan bir firmayız. Sitemizden firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz ve destek hattımız her zaman iletişime açıktır. Nakliyat hizmeti almadan önce, bilgi edinme noktasında da firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 


Whatsapp Hattı
Telefon Hattı