Bursa İnegöl Evden Eve Nakliyat

Taşınmak Artık Daha Kolay

Ev ya da işyeri taşımak çoğu insana işkence olur. Özellikle evlerde bulunan fazlalık eşyalar taşınma sırasında oldukça büyük külfettir. Ayrıca kırılgan ve cam eşyaların çoğu bu esnada kırılır ya da bazı eşyalar kaybolabilir. Tabi bunların taşınmadan önce tek tek sarıp sarmalanarak kolilenmesi gerekir. Kısacası ev taşımak aslında profesyonellik isteyen bir iştir.

Mobilyaların çizilmemesi, elektronik eşyaların bozulmaması ya da kırılgan eşyaların tuzla buz olmaması için bu profesyonelliğe ihtiyaç vardır. Bursa İnegöl Evden Eve Nakliyat hizmeti veren aktanevdeneve.com sitesi uzman kadrosu ile büyük bir profesyonellik çerçevesinde taşınma işlemini gerçekleştiriyor. Bu firmayı en sık tercih edilen yapan ise eşyalarınızı kendi eşyaları gibi özenle taşıyor olması ve taşınma esnasında yaşanacak her sıkıntıyı önceden planlayıp buna göre hareket ediyor olmasıdır. Aynı gün içinde yeni evinize ya da işyerinize taşınmak isterseniz hemen iletişime geçin.

Sağlam Paketleme Yöntemi

Eşyaların taşınmadan önce paketlenmesi şarttır. Firma köpük kartonlar ile eşyalarınızı darbe ve çizilmelere karşı koruyor ve taşıma esnasında bu paketleme sistemini kullanıyor. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız için de kullanılan bu yöntem sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmüyor. Ayrıca cam gibi kırılgan eşyalarınız da dikkatle paketlenerek hiçbir zarar gelmesine izin verilmeden taşınıyor. İşyerlerinde kullanılan bilgisayar, yazıcı ya da diğer elektronik cihazlar uzman kadro tarafından tek tek araçlara dizilip yükleniyor.

Gidilecek yer ne kadar uzak olursa olsun ya da taşınacak mekan ne kadar yüksek olursa olsun bu firma için biz önemi yok. Bursa İnegöl Evden Eve Nakliyat firmaları arasında adını duyurmayı başaran bu firma sizin eşyalarınızı kendi eşyaları gibi maksimum dikkatle taşır. Hataya yer vermeyen firma aklınıza gelebilecek her türlü küçük eşyanızı dahi tek tek paketleyerek ustalık ila taşır. Eşyalar yeni mekana getirildikten sonra paketleri çıkarılır ve bu paketler firma tarafından çöpe atılır. Yani sizler evinizi temizlemek dışında hiçbir şeye karışmamış olursunuz.

Hassas Taşıma Prensipleri

Firma bünyesinde taşınma konusunda deneyimli ve güler yüzlü elemanlar barındırıyor. Taşınma esnasında sizler hiçbir şeye dokunmadan yeni evinizin hayalini kurabilirsiniz. Firma sizin için tüm eşyalarınızı tek tek araçlara yükler ve titizlikle taşıyacak yeni ev ya da işyerinize taşır. Hem zamandan hem de paradan ciddi anlamda tasarruf edeceğiniz bu yöntem sayesinde hiçbir eşyanız da zarar görmez. Tek başına yapmaya çalıştığınız nakliye işlemi hem saatlerce zaman kaybetmenize neden olacak, hem eşyalarınızın zarar görmesine neden olacak hem de sizlerin bir hayli yorulmasına hatta yaralanmasına neden olacaktır.

Firma sizler için en iyi elemanlarını aynı gün taşınma işlemini gerçekleştirmek üzere yetiştiriyor. Eşyalar için güvenilir olan araçlara yükleme işlemleri titizlikle sağlanıyor ve dikkatle yola çıkılıyor. Yeni mekana gelindiğinde yine aynı titizlikle araçtan indirilen eşyalar dikkatle taşınıyor. Gerekirse asansörlü taşıma sistemleri kullanılarak eşyaların katlarca yüksekliğe çıkması sağlanıyor.

 

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı