Bursa İznik Evden Eve Nakliyat

Özel Malzemelerle Güvenle Taşımacılık Yapıyoruz

Değerli İznik’li hemşerilerimiz, kıymetli Bursa’lılar. Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda, özenli çalışmalarımızla sizlerleyiz. Bursa İznik evden eve nakliyat olarak, disiplinli ve ilkeli çalışmalarımızla, İznik ve Bursa’da parmakla gösterilen bir firmayız. Müşteri memnuniyetini kazanmak, ilk günden bu yana firmamız için çok önemlidir. Bu nedenle, memnuniyetiniz için çalışmaktayız. İş ahlakı olan bir firmayız.

Kesinlikle söz verdiğimizin dışına çalışmalar yapan bir firma değiliz. Fiyatlarımız net olup, nakliyat sonrasında farklı fiyatlar çıkaran ve müşterisini mağdur eden şirketlerden değiliz. Yasal yetkili, resmi izinleri alınan, nakliyat konusunda çalışma belgesi olan bir firmayız. Sitemizden yetkili belgelerimizi ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Sitemizin ilgili bölümünden, mesafe ve destinasyon gibi bilgileri girerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliyat Sırasında Eşyalarınız Özenle Paketlenir ve Taşınır

Modern uygulamaları takip eden firmamız, Bursa İznik evden eve nakliyat, özel bir sermaye en yeni malzemeleri ve araçları ekipmanları arasına katmaktadır. Hassas eşyaların taşınması için, kutulama kolileri, çelik kutular, çıtçıt ambalaj malzemeleri gibi en yeni malzemeleri kullanmaktayız. Tüm ambalaj ve paketleme malzemelerinde hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz. Aynı malzemeler asla defalarca kullanılmaz.

Ayrıca, malzemelerimiz dezenfekte edilir. Araçlarımız, en özel ve kırılması yüksek risk içeren malzemelerin taşınmasına da uygundur. Sarsılmayan, kapalı kasa, özel askıları olan araçlardır. Bakımları ve sigortaları eksiksiz olarak yapılır. Öte yandan, nakliyat sırasında tüm eşyalarınız da sigorta teminatı altındadır.

 

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı