Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı Kendi Eşyalarımız Gibi Taşımaktayız

Evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğu zamanlarda, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bursa Kestel evden eve nakliyat firmamız olarak, sizinleyiz. Sitemize tıklayınız ve firmamız hakkında bilgi alınız. Uygun fiyatlarımızı incelemek için sitemizde bulunan ücretsiz teklif iste bölümümüzden yararlanabilirsiniz. Buna göre, sizden istenen, taşımacılık türü, kalkış yeri, varış yeri, toplam ağırlık, ad soyad ve iletişim bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

Tamamen ücretsiz olarak teklif alabilirsiniz. Randevu almak için sitemizden ve çağrı merkezimizden yararlanabilirsiniz. Esnek randevu saatlerimizle sizlerleyiz. Çalışan müşterilerimizi düşündüğümüz için, cumartesi ve pazar günleri ile günün geç saatlerine kadar hizmet sunma kapasitemiz bulunmaktadır. Çok önemli bir detay olarak, taşımalarımızda tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Nakliyat Yetkisi Olan, Yasal İzinli Firmayız

Firmamız, Bursa Kestel evden eve nakliyat yetki belgeli, taşımacılık konusunda yasal izinleri olan bir firmadır. Yetkisiz çalışan, gelişigüzel hizmet sunan firmalarla kesinlikle benzerliğimiz yoktur. İşlemlerimizin tamamı, yetkili şekilde ve profesyonel gerçekleştirilmektedir. Kadromuz kemikleşmiş ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların özelliklerine göre paketlenmesi, sarılması, kutulara yerleştirilmesi ve araca alınması işlemlerimiz eksiksiz olarak yapılmaktadır. Güvenle taşınacaklarından endişeniz olmasın.

Mobilyalar için marangozlarımız hizmet sunar. Demontaj ve montaj işlemleri ustalıkla yapılır. Sigorta kapsamında, bir hasar olması durumunda, müşterilerimize tazmin yapılır. Size kalan çantanızı almak, özel eşyalarınızla birlikte yeni adresinize gelmektir. Tüm eşyalarınızı firmamız size ulaştıracak ve yeni adresinizde yerleştirecektir.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı