Bursa Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Hizmetlerimizle Sizlerleyiz:

Bursa Mustafakemalpaşa evden eve nakliyat firmamız olarak, 0 profesyonel ve özenli hizmetlerimizle sizlerleyiz. Firmamızın merkezi yeşil Bursa’mızın Mustafakemalpaşa İlçesi’nde bulunmaktadır. Hemşerilerimizin her zaman en özenli şekilde hizmetindeyiz. Evden eve nakliyat çalışma alanlarımızın en genelini oluşturmaktayız. Parsiyel taşımacılık ve diğer nakliyat hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Çalışmalarımızda belirli bir program içinde oluruz ve kemikleşmiş kadromuzla hizmetlerimiz aksamaz.

Eşyaların tasnifi yapılır. Kayıp olmaması, hasar olması durumunda tespitim hemen yapılması için listeleme, kategorilendirme yapılır. Taşıma işlemlerimiz, eşyaların tümü, ayrı ayrı ve özenle sarıldıktan sonra başlar. Eşyaların tasnifi, sarılması, kolilenmesi büyük bir özenle yapılır. Mobilyalar için marangoz ekibimiz çalışır. Elektronik eşyalar için uzmanlarımız ayrıdır. Sarıldıktan ve koliledikten sonra araçlara yerleştirilen eşyalar, özenle taşınır ve yeni adrese itinalı şekilde konulur.

Her Anlamda Donanımlı Bir Firmayız:

Bursa Mustafakemalpaşa evden eve nakliyat olarak, çalışmalarımızın her aşamasında, özen, titizlik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkelerimiz öne çıkmaktadır. Personelimizin aile içinde çalışmaya uygun, gayet saygılı, güvenilir kişilerdir. Araçlarımız bakımlı, full sigortalı ve uzun yola dayanıklıdır. Sürekli yenilenen araç filomuz, kapalı kasadır. Eşyalarınız işlemlerimiz sırasında sigortalıdır. Güvenle teslim edebilirsiniz.

Eşyalarınız bize emanet şekilde, adresinizden ayrılarak yeni adresinizde bizi bekleyebilirsiniz. Yeni evinizde içiniz rahat, sevdiğiniz ve masraf yaptığınız eşyalarınızın aynı şekilde korunması ve taşınması sağlanarak güvenle bir hayata başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız da sizi memnun edecektir.
 


Whatsapp Hattı
Telefon Hattı