Bursa Evden Eve Taşımacılık

Eşya taşımak sanılanın aksine oldukça zahmetli bir iştir. Büyük emekler sarf edilerek alınan değerli ürünler, sizin için özel yeri olan hediyeler, günlük ihtiyaçların karşılandığı pratik araç ve gereçler gereken önem verilmeden taşınarak tahribata uğrayabilmekte, maddi ve manevi büyük zararlara yol açabilmektedir.

Taşıma konusunda bir diğer önemli husus ise bazı durumlarda birçok kişiye ihtiyaç duyulmasıdır. Bazı eşyalar oldukça ağır olduğundan, bulunulan mekandan çıkarmak, güvenli bir şekilde araca yüklemek tek başına yapılabilecek bir iş olmamaktadır. Bir diğer nokta ise taşınacak olan eşyaların taşıma maliyetidir. Eğer taşınma öncesi bu durum gerekli şekilde hesaplanmazsa maddi kayıplara sebebiyet vermektedir.

Profesyonel Ekibimiz

Sizler de bütün bu işlerin üstesinden kalkamadığınızı ve yardıma ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyor iseniz profesyonel ekibiyle, kaliteli ve titiz çalışma prensipleriyle www.aktanevdeneve,com web sitemiz bu konuda pratik çözümler sunmaktadır. Dünya’nın dört bir yanındaki 17 farklı bölgede 42.000’den fazla çalışanı ile tedarik konusunda opsiyonel planlar ortaya koyan ekibimiz, Bursa evden eve nakliyat hakkında sizlere bütçelerinize uygun olarak güvenli bir hizmet sunmaktadır. Firmamız sadece konut eşyalarının taşınması değil, ofis, fabrika, mağaza vb. birçok alanda taşımacılık yapmaktadır. Bursa asansörlü taşımacılık denilince alanında öncü olan firmamız, sadece bu bölgeyle sınırlı kalmayıp, yurdumuzun dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde bu hizmeti sunmaktadır.

Yılda ortalama 450.000 ton gönderi kapasitesi ile çalışan, 200 taşımacılık ortağı ile hareket eden, gelişmiş yol ağı ile esneklik ve daha az maliyet sunan firmamız, yüksek kapasiteye sahip araçları sayesinde eşyaların tek seferde güvenli bir şekilde taşınmasına imkân sunarak düşük maliyetin yanı sıra ekstra zaman kayıplarını ortadan kaldırmaktadır.

Güvenlik Önceliğimiz

Çalışanlarımız, eşya güvenliğinin üst düzeyde öneme sahip olduğu iş ortamında, ürünlerin her türlü çizilme, kırılma, deforme olma gibi durumlarına karşı nitelikli malzemelerden üretilmiş olan ambalajlama ve paketleme araç-gereçleri ile darbelere karşı korunmasını sağlamaktadır. Bursa asansörlü taşımacılık ile ilgili uzman ekibimiz, tam donanımlı ekipmanları sayesinde tüm malzemelerin hızlı bir şekilde aktarılmasına olanak tanımaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Çevreye duyarlı müşteri hizmetleri sunmak, çalışanlarına cazip bir çalışma ortamı sağlamak, yük güvenliğine önem vermek, yüksek etik standartları ortaya koymak, sürekli iyileştirmeyi ön planda tutmak, gümrükleme ve uyumluluk servisi sağlamak, yüksek verimli gümrük komisyonculuğu ortaya koymak, kara, hava ve okyanus kargo sigortası garantisi sağlamak görev ve sorumluluklarımız arasındadır.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Bursa evden eve nakliyat konusunda her türlü donanıma sahip olan firmamız müşteri odaklı çalışma prensipleriyle hareket etmektedir. Müşterilerinin eşyalarını ve ürünlerini kendi eşyalarını taşıyormuş gibi önemle aktararak profesyonel ekibiyle hareket etmektedir. Ayrıca www.aktanevdeneve.com sitemiz üzerinden iletişime geçilerek dilenildiği zaman bu konuyla ilgili tüm merak edilenler sorulabilmekte, bilgi alınabilmekte, ücretsiz olarak teklif istenilebilmektedir.

Pazartesi-Cumartesi arası haftanın 6 günü 09.00-24.00 gibi esnek çalışma saatlerinde hareket eden şirketimiz; taşımacılık yönetimi ve planlama konusundaki uzmanlığı sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve olumsuz hava koşulları gibi beklenmedik durumlara karşı hızlı çözümler ortaya koymaktadır.

Küresel kontrol ağlarımız ve mekanizmamız sayesinde firmamız, en gelişmiş teknolojilerle kötü hava şartları, ek depolama, düşme, yoğun trafik gibi durumlara karşı dinamik bir şekilde tepki verebilmektedir.

Sizler de ev, iş yeri, ofis vb. ortamdaki ürünlerinizi hızlı, güvenli ve esnek çalışma saatlerine uyumlu bir şekilde taşımak; bütçenize uygun fiyatlardan yararlanmak ve içiniz rahat bir şekilde profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmak istiyorsanız www.aktanevdeneve.com web sitemizi ziyaret ederek fırsatlardan yararlanabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yardımıma mı ihtiyacınız var ? Hemen iletişime geçin.


Whatsapp Hattı
Telefon Hattı